Vigo

Mis on VIGO?

 

VIGO on tervislik taimne jook, mis põhineb kombucha’l. VIGO kombucha-jook on ideaalne neile, kes toetavad tervislikku eluviisi, ja neile, kes otsivad uusi maitseelamusi. Kombucha’le omane Jaapani seene maitse on ebatavaline, kuid väga meeldiv.

VIGO-s on naturaalsed antioksüdandid, lisaks toetab VIGO seedimist ja immuunsüsteemi ning joogil on keha puhastavaid omadusi. See on  ideaalne alternatiiv kunstlikult ja tugevalt magustatud gaseeritud jookidele.

VIGO on magustatud puuviljadega, gluteeni-, GMO- ja allergiavaba. Ei ole lisatud kunstlike värv- ja lisaaineid. Vegan. 

 

Kuidas on VIGO nii tervislik?
  • SISALDAB ANTIOKSÜDANTE

VIGO-l on puhastavad omadused: see aitab organismil loomulikult vabaneda toksiinidest ja muudest ebavajalikest ainetest, mis on organismile kurnavad.

  • TOETAB SEEDIMIST

VIGO kaitseb seedetrakti, hoiab ära kõhukinnisust ja parandab vere happelisust, reguleerides vere pH-d.

  • TOETAB IMMUUNSÜSTEEMI

VIGO-l on antibakteriaalsed omadused, mis aitavad hoida juukseid ja nahka tervena ning tugevdada hambaid ja igemeid. Lisaks on joogil seenhaigustevastased omadused.

Saadaval on neli maitset – originaal, vaher, assai ja sidrunväändik.

ORIGINAAL 330ml

 

Legendaarne, originaali maitse. Segu valgest ja mustast teest, mis annab unikaalse, värskendava ja tervisest pakatava maitse.

VAHER 330ml

 

Kombinatsioon Kombucha ja vahtra mahlast, mis on tehtud vahtra viljast ja lehtedest. VIGO vaher on delikaatselt magus  ja intensiivse maitsega.  Meenutab maitselt veidi vahtrasiirupit, kuid siiski on see totaalselt unikaalne – värskendav, õrn, kordumatu ja loomulikult ülimalt tervislik.

SIDRUNVÄÄNDIK 330ml

 

Originaali ja Sidrunväändiku peen kompositisoon. Taltsutamatu aga tohutult kaasahaarav maitse.

ASSAI 330ml

 

Veel enam marju? Just nii! VIGO assai on väga värskendav, millel on iseloomulik sügav maitse. Suurepärane maitse ja palju tervislikke omadusi troopilistest Lõuna-Ameerika metsadest.

VIGO kombucha on müügil

 

PRISMADES ÜLE EESTI
SUUREMATES KONSUMITES JA MAKSIMARKETITES
TALLINNA JA TARTU KAUBAMAJAS